laupäev, august 03, 2013

Pintsel pooleks...

... soovis Ly täna mulle esmaspäeva hommikuks. On ju hea ja vahva soov kunstnikule! Egas ma ei teagi ikka veel, mida soovitakse kunstnikule. Aga see sobib küll. Vist.

Homme õhtupoole sõidan Tallinna ja sealt kuidagi Sauele. Loodan, et saan proovida uut rongigi! Ammu - ammu ei ole rongiga sõitnud, kuigi... Paarkümmend aastat tagasi sai rongidega sõidetud pidevalt ja siis ei osanud unistada keegi  rongist, kuhu pääseks ratastoolis sisse kohe. Kuid minu pärast on rongid mitmel korral ettenähtust palju kauem... Sest mu ex oli tol ajal vedurijuht, ja kõik oli siis võimalik :) See on tore meenutus iga kord, kui rongidele pean mõtlema. Päriselt.
Aga raudteel ja isegi raudtee ääres ei lubatud mul iial jalutada - liiga eluohtlik. Nii tehti mulle selgeks. Kõik muu võis teha... :)

Esmaspäeva hommikul on Saue linna Päevakeskuses mu järjekordse näituse avamine. Pabistan ka. Nagu alati. Kuigi kõik läheb nii hästi nagu peab :)

Loodan samuti, et saan mõni tundki ka puhkust kodust :)
  

1 kommentaar:

Unknown ütles ...

tere, minu nimi on nakisha, ma tahan, et te kõik koos minuga tänaks seda meest, et ta mu kodus oma endise abikaasa taha taandas, kes viskas mind teisele naisele viieks aastaks. Alguses ei uskunud ma kunagi, et DR OGUDUGU suudab mul aidata mu teisele naisele oma EX HUSBANDi tagasi, aga kuna ma ikka armastan teda ja vajab teda oma elus. Töötan ja järgin DR OGUDUGU juhendust ja see üllatas mind, et pärast 3 Mu kiriku valimise päevad ja DR OGUDUGU'ga töötamine kutsus mu EX HUSBAND mulle palve minust andestama ja unustama kõik, mida ta mulle endiselt on teinud, et ta ikka armastab mind ... nüüd ise ja mu abikaasa täidavad kokku ja me oleme väga õnnelik meie uue eluga ... kõik tänu DR OGUDUGUle selle suurepärase töö eest, mida ta mulle on teinud ... luban alati jagada oma head tööd kogu laiale maailmale ja kui ükski keha on seal, kes läbib suhtelisi raskusi, peaks võtke temaga ühendust e-posti teel: drogudugusolutionspell@gmail.com või whatsapp +2349097050691
Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele probleemidele
(1) Kui soovite oma ex tagasi.
(2) kui sul on alati halvad unenäod.
(3) Tahad edutada oma kontoris.
(4) Soovite, et naised / mehed võtaksid pärast teid.
(5) Kui soovite lapse.
(6) Sa tahad olla rikas.
(7) Te soovite siduda oma abikaasa / naisega
igavesti sinu.
(8) Kui teil on vaja rahalist abi.
(9) Taimne hooldus.
 võtke DR OGUDUGU oma e-posti teel ühendust täieliku lahendusega drogudugusolutionspell@gmail.com