reede, juuli 07, 2006

OHJAH

On palav ja kena suveilm. Ilmateade lubab +34 - rekord! Einoh, mina pean vähemasti teisipäevani toas passima... Võtan asja nii, et õues on kuumus tappev. Kuid siiski narr on toas olla... Pole hullu, kõike ei saa korraga!
Suvi on veel ees. :)
Mind ootab Pühajärve ja...
Täna oleks olnud suvepäevad pühapäevani...
MTÜ asi nagu seisab... Suvi ju...

On tunne, et elu seisab.
Mõni minut ajab see närvi... Minu puhul on alatine tunne.

Varsti tekkib küsimus, millest kirjutada, kui kõik on üks-see-sama.?! Kui ei tule uut ja põnevat, rõõmsat.
OK, hoian silmad ja südame lahti - väikesed kivisajud ja rõõmudki viivad elu edasi. On suured rõõmud.
Suvi peab olemagi pisirõõmude suur nauding :) ;)

2 kommentaari:

tilderlind ütles ...

elu värvid. hakkasin selle peale mõtlema siis, kui ühe toreda põetajatädi mees jäi haigla juures bussi alla. käisime teda öösel biomeedikumis tuvastamas. ja siis kirjutasin natuke värsse, mis lõppes nii:

naeratus su huultel on päikesevärvi, kui suudan, teen seda järgi.

vat see tädi oskas enda ümber elu keema panna niiöelda tasasel, kuid jätkuval mulinal. enam teda haiglas ei ole, saadeti pensionile, ja ka mina pole tahtnud rohkem sinna minna, sest Palmit pole seal - sain ootamatult terveks, kui ta pensionile läks. ja selle tõttu hakkavad mulle vastu need jutud, et inimestest ei hoolita haiglates ja hooldekodudes. hoolitakse ja kuidas veel - kui su oma arst hääletab sind kohaliku omavalitsuse valimistel. ja ma ise polegi eriti andekas või ilus. rääkimata tarkusest.
aga ikkagi tulevad need hetked, Tiia. ikkagi, sest elu kord juba ongi selline. kus on meie MEHED? kus nad on? pidin täna ühega carmenit vaatama minema, aga too jõi ennast lakku täis. arvan, et tibina seltskond on tuhat korda etem, kui selle alkohooliku oma. ja praktilise elu baleriin, ehk Tiia on jääv ja püsiv väärtus inimesena, kõik ei suuda seda järgi teha. päikesenaeratus maasikavärvi ...

Tiia ütles ...

:) usun, et haiglates ja hooldekodudes oleneb siiski paljustki inimestest... neiski on tavalised suhted, mis on mujal maailmas...

miks sa alahindad end... :) sul on palju seda, mis teeb sind kenaks. mõtle sellele, mis on - sa oled väärtus :)

sullegi ja kõigile päikesenaeratusi