Pool päeva mõtlesin, mis uued nädalal üleüldse saab... Abistajatega või õigemini abistajateta... Püüdsin ja püüan siiani nii öelda tühje auke tühjusega täita nädala graafikus 😀😆Vähemasti esmaspäeval, mis on oluline loomise ja tööpäev minu jaoks - Tartu Pihlakodus näituse ülespanek - on mulle assistent taas Hanna. 😉😉 Teisipäevaga ka hästi. 1. juulist ei tea, mis edasi saab.. Küllap saab ikka olema hästi, kuid alati nerd tühjad olukorrad ehk abistajateta teevad natuke kõhetust... Usun, et igal tööandjal on nii.
Ja midagi pole erilist - kõikidel on oma elu ka. Aind minu oma parim elu sõltub teiste kätest. Oh jummel, kui palju olen sellest rääkinud ja kirjutanud... Aga niisugused olukorrad panevad mind ka proovile. Igas mõttes.
Mul on ju veel 122 asja, mis tahavad mõelda ja teha. Mul ju käsil suurim projekt. ´Uus kodu ja ateljee, oma võlumaa loomine. Muhumaa oli hea puhkus sellest...
Elu peabki olema igasugusi asju täis. Siis on tunne, et elad tõeliselt. Ja vahetevahel võid mõelda sedagi, et nüüd küll igatsen kallit... kas või iseendalt...
Homme olen esimest korda Virgega. Usun, et meil tuleb väga tegus ja lahe päev.












