esmaspäev, aprill 30, 2012

Töökuulutus

Pakun tööd juunist isikliku abistajale. Otsin iseendale uut isikliku abistajat.
Sobid Sina,
kes oled  kohusetundlik, usaldusväärne,  rõõmsameelne, rahumeelne, toleratne, julge ja keskmise füüsilise jõuga naine. Töö sobib hästi üliõpilastele või lisatööna.
Isikliku abistajana on Sinu tööülesanne mind füüsiliselt abistada  kodus kui  töölgi, samuti kõikjal, kuhu lähen. St elan täisväärtusliku elu Sinu abiga.  Isikliku abistajana abistad  täpselt nii palju nagu mina soovin, nendes toimingutes, mida ütlen ja millega mina füüsiliselt toime ei tule. Naljaga võin öelda, et isiklik abistajana oled mu käed ja jalad, kuid mitte minu mõistus! Mind pead kindlasti abistama
 • isiklikus hügieenis, riietamisel, meikapi tegemisel
 • kodutoimetustes
 • söömisel (eriti väljaspool kodu olles)
 • linnas ja mujal käimisel
 • kauplustes ostude tegemistel
 • asjaajamistel
 • kursustel/koolitustel/näitustel
 • vabaaja veetmistel
 • rääkimisel st "tõlgid" mind vajadusel             
  jne
Kindlasti kuulub tööülesande juurde ratastooli lükkamine, oskuslik käsitlemine, mida omandad iseenesest päeva kahega ja mis nõuab keskmist jõudu Sinult.
Sa kuuled ja näed ka peaaegu kõiki minu saladusi ja salakäike, milledest palun vaikida :)
Hea oskus on see Sul, kui oskad minu kõrval justkui minu varjuna olla. St Sa ei sega vahele nt jutuajamisel, kuid kui mul on samal ajal vaja, siis oled mul kohe abis (nt käekotist midagi võtta).
Isikliku abistaja töö on omamoodi huvitav. Saad uusi omapäraseid kogemusi, mida teiste tööde juures ei saa võib – olla ealeski.
Kindlasti ei ole isikliku abistaja töö põetaja või hooldaja, tugiisiku ega ka koristaja töö. Eestis on isikliku abistaja töö suhteliselt tundmatu uus amet. Samas kui mujal maailmas on popp töö, mis näitab teisele tööandjale, et uut tööotsijat võib usaldada, sest ta on töötanud isikliku abistajana. 
Mina ise õpetan/koolitan Sind, kuid kogemused tulevad mind abistades ning küllalt kiiresti.
On tunnitasu, heale isiklikule abistajale 3 EUR, kaitseajal 2 EUR. Kuus tuleb umbes 100 töötundi. Töövõtulepingu ja sellega kaasnevad hüved saad MTÜ LEEPÜ´lt.
Püüan arvestada alati Sinuga! Tööaeg sõltub küll minu elu – olust, minu vajadustest, kuid alati saame tööaja suhtes kokkulepe.

Küsi julgelt lisa tiia@lux.ee või 5529317

Tee suvi minu isikliku abistajana põnevaks :) (Loomulikult võid kauemaks tööle jääda.)

Kommentaare ei ole: