laupäev, juuni 08, 2019

NB! SOS! Kes saab homme hiljemalt 12.30-ks ERM-i juurde mind sõidutada või varemgi linna sõidutada. Ootamatult tuli takistus ette autojuhil, kellega oli kokkulepe... Aga töötuba ERM-is ootab mind kui tegijat. Isiklik abistaja on mul olemas... Palun anna teada, kui saad mind aidata😊

     Töötuba

Iga väiksem ja iga suurem laps emme - issiga

võib julgesti olla looja käsi kasutamata ehk minu varvastega maalimise töötuba lastele
 9. juunil
kell 13.00
Eesti Rahva Muuseumis
Ootan töötuppa lapsi 5 + eluaastast üheskoos emme – issiga. Ootan kõiki erilisi lapsi, sest kõik lapsed on erilised. Tulla võib kõndides või veeredes või lennates, kuidas iganes. Peaasi, et soovite piiluda natuke teistmoodi mängumaale ja maailma, mis loovalt on täpselt samasugune mängumaa ja maailm, mida oleme harjunud nägema päevast päeva.
Luban oma töötoas kõigil kasutada jalgu ebatavaliseks asjaks – joonistamiseks ja maalimiseks. Ja kui arvate, et te ei suuda ega ole oskusi, siis leiame muid loomisviise ja teisi tegemisi käsi kasutamata või lihtsalt räägime, kuidas on elu – olu erilisel viisil.
Mina ise kasutan jalgu oma käteks. Jalgade abi loongi füüsiliselt igapäevaelu ja ka kunstitöid.
Usun, et jalgadest ja kätest hoopis tähtsamad on südamed, sest südametest algavad soovid ja unistused olla millegi superlooja.
Töötoa lõpus kuulame, kuidas saab looja olla häälega. Laulab Maarja Kaplinski. Klaveril Anu Jaagosild. 
Ootan väga, siiralt ja südamest erivajadustega lapsi üheskoos peredega. Samas kindlasti ka nö tavalapsi peredega. Loome üheskoos sõbraliku maailma!
Töötuba toimub rahvusvahelise näituse "Julgust elada" raames.

1 kommentaar:

tiia ütles ...

Nii, tõenäoliselt on mineku võimalus(ed) olemas tund hiljem 😃 - aitäh, kes kaasa mõtlesid ja muretsesid.😍 Töötuba toimub igal elujuhtumil minu juhtimisel 😃