neljapäev, august 22, 2013

Sel nädalavahetusel olen levist väljas

Olustveres, augusti üks hommik aastal 2009.  .

Homme usutavasti jõuan siiski Olustverre. Kõikide takistustele vaatamata, mis seekord on seoses selle minekuga... Mu isiklik abistaja Ave.  Jälle. Abistaja leidmine / otsing Olusvere jaoks oli vahepeal lausa lootusetu, kuid lahendus tuli imekiirelt eelmisel nädalal.
Üks väike probleem laheneb homme hommikul ja ... lähengi Eesti Psühhodraama Konverentsile "Kohtumine Olustveres" :)  See on traditsiooniline Eesti psühhodraama konverent, need toimuvad iga kahe aasta tagant. Mul on seekord kolmas kord osavõtta. Esimene kord oli 2009 aastal.
Elus on väga tähtsad kohtumised teiste inimestega. Tõelised kohtumised. Kohtuda sellistena nagu me oleme. See on seekord läbiv teema hästi lühidalt. 

Niisiis, homsest pühapäeva õhtuni  mind väga levis pole. Eile kohtusid Kass Bongo ja Kass Kurri, kelle perenaine läheb ka Olustverre, ning Kass Kurri tuli meile seniks. Päris huvitav on kasside kohtumist vaadata. Tänaseni, praeguseni hetkeni vaatavad teine teises toas tõtt. Bongo turris, uriseb... Kurri seevastu on nagu omas kodus... 

Olge mõnusad, mu kallid sõbrad :)

Kommentaare ei ole: