neljapäev, aprill 25, 2024

Pai endale

 Täna võin küll kindlasti teha endale pai. Jalaga või käega - pole vahet. Südamest pai. 
Valisin ammuse pildi siia. See pilt meenutab üht koolitust, kus olin projektijuht. Kui pidin leidma sümboli, mis annaks ja kannaks mu  väge. See oli kümmekond aastat tagasi... Mina leidsin maha istudes puudelt Waide õuelt... Praegu jäi pilt lihtsalt silma albumit sirvides - ei teagi miks... 
Aga täna paid iseendale.
Sain hakkama loodetavasti vähemasti ühe asjaga, mida  paar aastat tagasi ei osanud ma isegi unes näha. Kuid see annab kindlasti tulevikus päris paljudele rõõmu sooja ja ilusama kodumaja näol. Ma ise usun ja tean, et üks hetk varem või hiljem on praegune kodumaja renoveeritud. Vastasel juhul ma ei püüakski pingutada. 
MTÜ TM Loovuse aastaaruanne sai vastuvõetud ja kinnitatud. 
Juhatustes olemine on töö. Tõsine loov töö.
Ja siis veel olla oma elu võluv printsess - see on küll päris keeruline, kuid samas nauding. Teha, mis iganes soov on. Õhtul tuli mõte õppida barsi - minu meelest seda saab ka kenasti jalaga / varvastega teha, sest keha ja ka südame energia mul ju on. Mis see üleüldse on, seda tean veel tõesti vägagi vähe. Kuid saan aru, et võimas tehnika enda leidmiseks ja hirmude jt kaotamiseks, hea kerguse loomiseks jne. teise inimese puudutustega õigete punktidesse. Igatahes tundub põnevalt lihtne... ja vägev.    
Kunagi tundus ka psühhodraama sama põnevalt lihtne... Ja oligi põnevalt ja vägev. Kas praegugi on see nii mul - ma tõesti enam ei tea. Ma ei tea sedagi, kas hetkel tahangi veel edasi õppida psühhodraamat... Neliteist aastat olen tahtnud, kuid põmm peaga vastu seina jooksnud aina - kaua võin  endale haiget teha uskudes, et psühhodraama õppimiseks pole mul häält ega selget kõnet... 
Samas, kui ma juba laulan. Õhtu lõpuks harjutasin taas uut laulu. Minu jaoks uut laulu... Võiks öelda, et selle laulu olen hetkel armunud.
Printsess võiks olla iga hetk armunud. Kas laulukesse või iseendassegi, kui muid armumisi parajasti ei olegi.
Ja siis teha pai endale... et olen olnud taas ilusti asjalik üks päev.

Tehke, mu lugejad iseendale pai - te olet seda väärt.

Kommentaare ei ole: