Niisiis suvitasime Hanna ja Triinega Muhumaal.
Pireti ja Lauri koduõuel.
Piretil oli sünnipäev.
Jaanilõke oli ka. Seega mul on olnud see jaaniaeg kolm jaanituld. Kõige ilusam ja võimsam oli Muhus. Lauri tehtud.
Kaire laulis. Oli õuekontsert. Imeline.
Mõnulesime mullivannis tund poolteist.
Ööbisime täiesti valmimas majas Mul / meil oli au õnnistada magajatena uus poolvalmis maja sisse. Hästi uhke ja vahva tunne. Väga eriline.
Praegu jäin mõtlema muiates, et ka poisid laulsid akna all, kuigi me, tüdrukud olime ka nende kambas 😂 Laulsime ka...
Päikest saime rohkem kui vaja.
Mina jalutasin pühapäeva õhtul pea seitse kilomeetrit Pireti ja Lauriga.
Mulle väga väga meeldis, kuidas Piret mind aitas. Mul oli mõni hetk tunne, et ma ei vajagi abistaja Hannat... See on alati hea tunne, kui sõbrad aitavad, kui nende poole lähen. Aind Piretil oli päris esimene kord mind nii aidata, et lubasime hommikul Hannal Triinega tududa. Igatahes üks hetk sõin terrassil kiigel pannkooke ning naised, kes olid ka külas andsid kordamööda mulle ampse. See óli tohutult vahva ja minu meelest hästi normaalset kodune.
Suviselt ilus.
Mul on jälle ikka hirmsasti vedanud, et olen kohtunud Piretiga ja ta perega ning sõpradega.💕💖









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar